Szanowni Państwo

Z dumą polecam Państwa uwadze nasz nowy serwis Internetowy z kredytami gotówkowymi mając jednocześnie nadzieję, że inne serwisy podobały się Państwu. Nasz serwis odzwierciedla wartości reprezentowane przez naszą firmę; jest to dla nas doskonała okazja, aby przybliżyć Państwu świat kredytów gotówkowych.

Jest mi niezmiernie miło poinformować, że w minionych 10-u miesiącach - mimo zaostrzonej konkurencji - Kredytum.pl dalej rozwijał się w Polsce, świadcząc Klientom usługi na najwyższym poziomie.

Polski zespół Kredytum.pl może być dumny z osiągniętych wyników: odpowiadając na potrzeby naszych Klientów stale rozszerzamy sieć naszych serwisów Internetowych.

Jesteśmy przekonani, że dzięki szerokiej gamie naszych serwisów kredytowych, Kredytum.pl potrafi udzielić właściwej odpowiedzi na najbardziej wyrafinowane wymagania naszych Klientów. Najmocniejszym atutem naszej firmy zawsze była jakość i niezawodność w funkcjonowaniu naszych serwisów. Szczególny nacisk kładziemy na jakość usług naszych partnerów z którymi nasza firma współpracuje, co stanowi podstawę naszej tradycji.
Od 2005 r. szczególnie ważną rolę odgrywają nasze innowacyjne projekty.

W ofercie Kredytum.pl szczególnie ważną rolę spełniają kredyty gotówkowe. Dokładamy starań, aby wciąż podnosić ich efektywność z myślą, aby były one z dnia na dzień bardziej pomocne w Państwa życiu i bardziej dostępne. W dalszym ciągu celem nr 1 jest świadczenie usług na najwyższym poziomie, najważniejszym zadaniem zaś jest zaspokajanie potrzeb naszych Klientów. Dlatego też uważamy za niezbędne, aby po dokonaniu zakupu produktu kredytowego, nie pozostawiać klientów bez pomocy, wspierając ich programem lojalnościowym oraz usługami serwisowymi na wysokim poziomie.

Korzystając z okazji chciałbym podziękować Państwu, naszym Klientom za zaufanie, jakim obdarzacie firmę Kredytum.pl i chciałbym zapewnić, że pracownicy naszej firmy będą również w przyszłości wytrwale pracować, aby zapewnić Państwu najwyższy poziom obsługi.

Nie zapomnij.

Kredytum.pl jest czymś więcej, niż światową marką usług finansowych, jest on filozofią ZMIAN, czyli tym, co potrafi zmienić życie, człowieka, firmę doradców kredytowych.

z szacunkiem

zespół

Kredytum.pl